Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti kredi kartı başvurusu oldukça kolay yapılan bir işlemdir. Kredi kartları günlük hayatta maddi açıdan zorluk yaşadığımız durumlarda bizlere yardımcı olur,  nakit para olmadığı anlarda bireylere oldukça fayda sağlar. Market, giyim, elektronik, kişisel bakım ve daha fazlası için kredi kartı kullanabilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu yapmak istediğiniz zaman ne kadar kredi kartı limiti çekmek istediğinizi mutlaka belirtmelisiniz. Çekilmek istenen kredi kartı limit miktarı kredi kartı verilmesi konusunda belirleyici bir etkendir. Ayrıca bireyin gelir durumu ve banka geçmişi de önemli bilgilerdir.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti kredi kartı başvurusu için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. İnternet üzerinden Garanti Bonus kredi kartı başvurusu yapmak ise oldukça kolay ve pratiktir. Tek yapmanız gereken Garanti Bankası internet sitesine girerek burada kredi başvurusu kısmına tıklamak! Daha sonra T.C. kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girerek size dönüş yapmalarını bekleyebilirsiniz. Kredi kartı limitini kimi zaman banka belirlerken kimi zaman bireyler özel teklif de sunabilir. Garanti kredi kartı başvurusu için limit belirleme şahsın aylık net geliri üzerinden hesaplanır.

Önceki banka geçmişiniz kötü durumda değilse Garanti kredi kartı başvurusu kolayca onaylanır. Fakat bankalar tarafından kredi limitiniz düşük belirlendiyse kredi kartı alma ihtimaliniz zorlaşabilir. Garanti bankası bu konuda bireylere oldukça yardımcı olan bir bankadır. Temassız Garanti kredi kartı başvurusu yapmayı; banka şubelerine giderek, telefon ile müşteri hizmetlerini arayarak, uygulama üzerinden ya da internet sitesinden çevrimiçi yapabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Hakkında

Garanti kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle hangi kredi kartını seçmeniz gerektiğine karar vermelisiniz. Garanti Bonus kredi kartı ile her türlü harcamanızı yapabilir, nakit avans çekebilirsiniz. Garanti Shop&Fy kredi kartı ise alışveriş yaptıkça size mil veren bir karttır. Bu kart ile 1 TL alışveriş yaptığınızda 1 mil kazanabilir böylece ücretsiz uçuş hakkı elde edebilirsiniz. Shop&Fy kartına başvuru yaparken Shop&Fy Gold ya da Shop&Fy Platinium seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

Miles ve Smiles ile Türk Hava Yolları ile anlaşması olan bir Garanti kredi kartıdır. 2000 yılından beri Garanti Bankası ve THY beraber çalışmaktadır. Garanti kredi kartı başvurusu yaparken Miles&Smiles seçtiğinizde size iki adet kredi kartı gelir. Bu kartlar, Miles&Smiles Mastercard ve Miles&Smiles Amerıcan Express kartlarıdır. Bu kart sayesinde uçak biletinizi taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Ayrıca size sunulan çeşitli fırsatlardan da özel olarak yararlanabilirsiniz. Miles&Smiles başvurusu yaparken üç seçenek vardır. Bunlar; Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Platinum ve Miles&Smiles Prive kartlarıdır.

Son olarak Garanti American Express ile kullanıcılarına yurt içi ve yurt dışı kullanım imkanı da sunuyor. Garanti kredi kartı başvurusu American Express için yapılırken birkaç seçeneğe sahiptir. Bu seçenekler; Garanti American Express kart, Garanti American Express Gold kart ve son olarak da Garanti American Express Platinium karttır. Garanti kredi kartı başvurusu tercihinizi American Express olarak yaptığınızda size özel ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Garanti kredi kartı başvurusu oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir. Ayrıca banka yetkilileri de T.C. kimlik numaranızı vermeniz takdirde hızlıca sizlerin bilgilerini inceleyebilir. Bu şekilde işlemleriniz son derece kolay halledilir. Sahip olduğunuz kredi kartı ile konaklama, seyahat, yolculuk, alışveriş gibi birçok harcamayı yapabilirsiniz. Temassız kredi kartınız sayesinde yalnızca cebinizden kartınızı çıkarmanız yeterli olacaktır!

Garanti kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra başvurunuzun hangi aşamada olduğunu da internet üzerinden takip edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru takibi kısmına giriş yapabilirsiniz. Burada T.C. kimlik numaranız ile cep telefon numaranızı girmeniz yeterlidir. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Kredi kartınızı aldıktan sonra 12 aya varan taksitlerle nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca her türlü alışverişinizi de istediğiniz şekilde taksitlere bölebilirsiniz. Garanti Bankası internet sitesinden kart kullanım rehberi ve ödeme kolaylıkları bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz. Bonus kredi kartı ile harcama yaptıkça fırsatlar ve avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu için hemen çevrim içi başvuru sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranı: %1,39

Adres: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Telefon Numarası: 0850 222 0 333

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir