Şartlar ve Koşullar

Son güncelleme: (18/06/2022)

https://www.ekonomikkredi.com web sitesini kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları dikkatlice okuyun. Hizmete erişiminiz ve Hizmeti kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmet’i kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğer kişiler için geçerlidir. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemezsiniz.

Satın Almalar

Hizmet aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak isterseniz, kendi sorumluluklarınız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Satın Alma işleminizle ilgili belirli bilgileri sağlamanız istenebilir.

Abonelikler

Hizmetin bazı bölümleri “Abonelikler” üzerinden abonelik esasına göre faturalandırılır. Ayrıca sitemizin alt kısmından sitemize abone olabilirsiniz. İlgilenirseniz bizi Facebook, Twitter, Pinterest sosyal medya kanallarından da takip edebilirsiniz.

İçerik

Hizmetimiz, belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri (“İçerik”) yayınlamanıza, bağlamanıza, depolamanıza, paylaşmanıza ve başka bir şekilde kullanıma sunmanıza olanak tanır. Kendi faaliyetlerinizden siz sorumlusunuz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, ekonomikkredi.com’un sahibi olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir.

Ekonomik Kredi Resmi Web Sitesi, herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, bu tür herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya sebep olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan ekonomikkredi.com’un doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan etmektesiniz.

Değişiklikler

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya düzeltme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Önemli bir değişikliği neyin oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Bize Ulaşın

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.