QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapma yolları da çeşitlilik kazandı. Kredi kartı başvurusu için QNB Finansbank’a ait şubeleri, internet şubesini, telefon bankacılığını veya cep şubesini kullanabilirsiniz. İstediğiniz takdirde kredi kartı başvurunuzu SMS aracılığıyla da gerçekleştirmeniz mümkün. Başvurunuzu tercih ettiğiniz araçlar sayesinde çaba harcamandan, hızlıca halledebilirsiniz. 

Düzenli gelir sahibiyseniz ve 18 yaşınızı doldurduysanız QNB Finansbank kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın gerçekleştirmiş olduğu gerekli incelemeler sonrasında kredi kartınız bulunduğunuz adrese kurye aracılığı ile gönderilecektir. Dilerseniz kredi kartınızı QNB Finansbank şubelerinden de alabilirsiniz. 

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin İhtiyaç Duyulan Belgeler 

Kredi kartı sahibi olmak için QNB Finansbank’a size ait bir nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport sunmanız yeterlidir. Başvurunuzu hangi kanallar aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz de ihtiyaç duyulan belgeler açısından önem arz etmektedir. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirirken QNB Finansbank müşterisiyseniz şubeden başvuru halinde başvuru formu doldurmanız talep edilebilir. Daha önce QNB Finansbank ile herhangi bir müşterilik bağınız bulunmadıysa gelir düzeyiniz hakkında bilgi edinmek maksadı ile ek belgeler talep edilebilir. Ayrıca kredi kartı sahibi olurken kredi notunuz da önem taşımaktadır. 

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubede gerçekleştirilen başvuruların sonucunda kredi kartı anında teslim edilir.  QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız ve bunu nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında fikir sahibi değilseniz size en yakın QNB Finansbank şubesine uğrayarak gerekli olan bütün adımları öğrenebilir, şubeden kısa süre içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Şubeden teslim almak sizin için uygun değilse ve QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız QNB Finansbank’a ait olan internet şubesini kullanabilirsiniz. İnternet şubesinde gerçekleştireceğiniz işlemler tamamen ücretsizdir. Burada kaydı oluşturulan kredi kartı başvuruları değerlendirildikten sonra kredi kartınız en kısa süre içerisinde size kurye aracılığıyla teslim edilecektir. Bunun için “cardfinans.com” sitesine erişim sağlayabilirsiniz. İnternet şubesinde gerçekleştirilecek işlemler sizin için zorlayıcı geliyorsa ve şubeye gitmek istemiyorsanız QNB Finansbank kredi kartı başvurusu işlemini SMS aracılığıyla da gerçekleştirebilmeniz mümkün. Cep telefonunuzu kullanarak 2273’e TC Kimlik Numaranızı da ekleyerek kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gönderilen bu mesaj sonrasında başvurunuz değerlendirmeye alınır ve kredi kartınız en kısa süre içerisinde size ulaştırılır. Ayrıca QNB Finansbank kredi kartı başvurusu 08502220900 numarası üzerinden de gerçekleştirilebilir. 

QNB Finansbank Kredi Kartı Nasıl Kullanılır?

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu talebiniz olumlu sonuçlandıktan sonra kartınızı nasıl kullanacağınızı merak edebilirsiniz. QNB Finansbank’ın sizin için belirlemiş olduğu limit ile size teslim edilen kredi kartınızı VISA/Mastercard logosunu görmüş olduğunuz POS cihazları aracılığıyla kullanabilmeniz mümkündür. 

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sonucu aldığınız kartınızla alışverişiniz esnasında ödemenizi temaslı ya da temassız şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fiziki bir kullanım gerçekleştirmeyeceğiniz zaman internet alışverişlerinde de kredi kartınızı kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca kartınız üzerine tahsis ettiğiniz sanal kartlarla da alışveriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

QNB Finansbank Kredi Kartı Hangi Şartlar Karşılığında Verilir?

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yaptıysanız başvurunuzun nasıl sonuçlanacağı hususunda merak ettiğiniz sorulardan biri de bu kartların hangi şartlar karşılığında verildiğidir. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapıp bu karta sahip olmak istiyorsanız öncelikli olarak eksiksiz bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bankanın sizden talep etmiş olduğu belgeleri teslim ederek kredi notunuzun değerlendirilmesini bekleyin. Bankanın gerekli gördüğü değerlendirmeler tamamlandıktan sonra olumlu sonuç aldığınız takdirde kredi kartınız size teslim edilir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Çeşitleri

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yaparken QNB Finansbank’ın ayrıcalıklarına göre kartınızı belirleyebilirsiniz. QNB Finansbank’a ait CardFinans, CardFinans Xtra, Fenerbahçe CardFinans, CardFinans Trabzonspor veya CardFinans Troy gibi kartları inceleyerek sizin için en avantajlı olan kartı seçebilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sonucunda sahip olacağınız bu kartlar sayesinde birbirinden farklı ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. 

Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır? 

QNB Finansbank bünyesinde oldukça köklü anlaşmalı iş yerleri barındırmaktadır. Bu iş yerlerinden gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişleri işlem anında taksit tercihinizi belirterek gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunun dışında kalan işlemlerinizi ise faiz karşılığında daha sonradan taksitlendirebilmeniz mümkündür. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu işleminiz onaylandıktan sonra size teslim edilen kredi kartınız ile gerekli taksitlendirme işlemlerini yapabilirsiniz. 

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranı: %1,25

Adres:  Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

Telefon Numarası: 0850 222 0900

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir