Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu işlemini Vakıfbank’ın hem hızlı ve hem de kolay başvuru seçeneği ile internet sitesi üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka şubesine gitmenize gerek kalmadan, ev adresinize ya da iş adresinize hemen teslim seçeneği ile kredi kartınızı kullanıma açabilirsiniz.

Kredi Kartı Nedir?

Alışveriş yaparken veya gün içinde yanınızda nakit para taşımadan istediğiniz her anda kredi kartı ile alışverişinizi tamamlayabilir isterseniz taksit ya da peşin ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı hayatınızın bir çok alanında işlerinizi kolaylaştıran bir sistemdir. Son yıllarda  en çok kullanılan, nakit para yerine rahatça kullanılan bir ödeme aracıdır.

Farklı nedenler için de kredi kartı kullanabilirsiniz. Gün içerisinde belli bir miktar harcama yapmanız gereken ihtiyacınızı kredi kartınızın nakit avans özelliği ile kolayca karşılayabilirsiniz. Bankanızın belirlemiş olduğu nakit avans sistemi ile en yakın atm’den para çekebilir anında ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra taksitli ödeme sistemi ile ihtiyaçlarınızı kredi kartınızla taksitlendirebilirsiniz. Temassız kredi kartı seçeneği olan kredi kartınız ile ödeme yapacağınız noktada kredi kartı şifrenizi bile girmeden anında temassız kredi kartınızı okutarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ve anında kullanım fırsatlarının yanı sıra kredi kartınızda dikkat edilmesi gereken konu kredi kartınızın borcunu hem zamanında hem de borcunuzun tamamını ödemeniz gerektiğidir.

Zamanında ve kredi kart borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde hem ekstrenize gecikme faizi uygulanmayacaktır hem de kredi notunuz düşmeyecektir. Ödeme yapmadığınız takdirde ise hem gecikme faizi uygulanmakta hem de ödemeye yönelik performansınız banka tarafından takibe alınmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptığınız takdirde karşınıza Vakıfbank’ın birçok kredi kartı çeşidi çıkmaktadır. Bunlar: Vakıfbank World kart, mobil temassız ödeme, taraftar kartlar, MilPlus kart, Platinum, Rail&Miles, Like kart, tercih kart, Express kart, sanal kart, Business kart ve tarım kart olarak sıralanabilir. Bunların yanı sıra bu kartlara özel ihtiyaca göre ek kart seçenekleri de bulunmaktadır. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapınca Vakıfbank kartınızla gelen bir çok özellik bulunmaktadır. Bu kartların çoğuyla yurtiçi ve yurtdışında bulunan birçok mağazada alışveriş yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaparak Vakıfbank ile anlaşmalı üye işyerlerinden world puan kazanabilirsiniz. Biriken puanlarınız ile bedava alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Her ay ödemek durumunda olduğunuz elektrik, telefon, su ve doğalgaz faturalarınızı kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilir, fatura unutmadan kaynaklanan kesintilerden kurtulabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartının temassız seçeneği ile Vakıfbank Mobil’den QR kod ile yapacağınız temassız ödemeler için 150 tl ve bu tutarın altında bulunan alışverişlerinizi kredi kartı şifrenizi girmeden kredi kartınızı veya uygulama üzerinden açıp okutarak anında ve pratik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Vakıfbank kartınızın temassız özelliğini kullanmak isterseniz Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan Vakıfbank kredi kartı başvurusu için birçok seçenekten kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartı Nasıl Kullanılmalıdır?

Daha önce kredi kartı almadıysanız bu imkanlardan yararlanmak için ilk yapmanız gereken size en yakın Vakıfbank şubesine gidip Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmaktır. Vakıfbank müşteri hizmetlerinizi arayıp Vakıfbank kredi kartı başvurusu hakkında birçok bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kartınızın onaylanması için belirlenmiş birkaç madde bulunmaktadır. Bu koşullar sağlanıyorsa Vakıfbank tarafından ikamet ettiğiniz adresinize kısa süre içinde kartınız postalanacaktır. Kredi kartınızı teslim alır almaz şifre belirleme işlemlerinizi telefonunuzdan veya size en yakın Vakıfbank’a ait bankamatik üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra kredi kartınız alışverişinize açılmış olacaktır. Daha sonra aylık gelirinize göre banka tarafından belirlenen kredi kartı limitiniz ile ister online alışveriş, ister mağazalardan alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için ilk önce yapmanız gereken aylık düzenli bir gelire sahip olmaktır. Belirli bir maaşınız yoksa kredi kartı başvurunuz işleme alınmadan reddedilmektedir. Bunun yanı sıra öğrenci durumundaysanız aylık geliriniz olmadan bile öğrenci numaranız ile kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra Vakıfbank kredi kartı başvurusu için bankaya ikametgâh adresinizin olduğu belgeyi belirtmeniz gerekir. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmadan önce daha önceden aldığınız kredilere ve varsa önceki kredi kartınızın finansal bilgilerine bakılarak başvurunuz değerlendirilmektedir. Sonuç olarak ise Vakıfbank kredi kartı başvurusu sizin finansal durumunuza göre sonuçlanmaktadır.

Vakıfbank Kredi Faiz Oranı: %1,34

Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon Numarası: 0850 222 0 724

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir